Appointment
  • +90 236 232 00 07
  • info@vipestetik.com
VİP ESTETİK

Medikal Cilt Bakımı

Cildinizin daha doğal görünümünü hedefleyen bir program kümesidir.

Yoğun komedonlu, sivilce problemli ve bakımsız ciltlerde uygulanabileceği gibi problemsiz ciltlerde koruma amaçlı da planlanabilir.Cildin durumuna göre değişik programlar belirlenmelidir:

Klasik bakım uygulaması 1-2 ay ara ile uygulanan temizleme, yenileme, multivitamin desteği ve nemlendirmeyi hedefleyen özel cilt terapisidir. Gerektiğinde diğer programlara geçiş yapılabilir. Destek amaçlı Mezoterapi ve Radyofrekans eklenebilir.

Denge Programıyla ciltteki yağlanmayı dengeleyip, aşırı parlaklığı azaltıp mat bir görünüme kavuşturmak ve canlandırmak için bakım programlanır. Acne problemi yoğunsa Plazma enerji tedavisi ve peeling eklenebilir.

Nemlendirme bakımı; özellikle kuru, nemsiz, mat ve canlılığını yitirmiş ciltlere sunulan bir çözümdür. Radrofrekans ve Mezoterapi destek amaçlı önerilebilir.

Elastikiyetini ve canlılığını yitirmiş ciltlerde canlandırıcı, myolifting ve nemlendirici etkisi yoğun bir bakım olan cilt yenileme bakımı planlanabilir. Gerekirse Mezoterapi, Plazma enerji tedavisi, Örümcek ağı-İp askı ve Radyofrekans programı ile kombine edilebilir.

!!! Medikal cilt bakım uygulaması yönetmelik gereği hekim kontrolünde klinik şartlarda yapılmalıdır.